Aktualności

Członkowie

Dx-Info

Foto

Historia

Na pasmach

O nas

Stowarzyszenie Technika  


Club 3k  

ŁOŚ 2023 przeszedł do historii. W dniach 25-28 maja odbyło się coroczne spotkanie krótkofalowców, na styku województw łódzkiego, śląskiego i opolskiego w skrócie ŁOŚ. W tegorocznej edycji nasz klub reprezentowali koledzy Tobiasz SP2BE, Darek SP2DUS i Andrzej SP2GJI. Impreza, trzeba przyznać ze wszech miar bardzo udana, mimo wcześniejszych problemów, stworzonych przez jak można przypuszczać niezbyt psychicznie sprawnych kolegów „krótkofalowców”. Sporządzona została dokumentacja fotograficzna, aby przybliżyć warunki spotkania na łące, zakwaterowania i wyżywienia w zajeździe „Złota kaczka”.

                                           Więcej ...                            Zdjęcia SP2GJI  

        SPDXC RTTY - 2023.

WYNIKI SP DX CONTESTU - SSB. 
Tegoroczny SP DX Contest w związku z wydarzeniami na Ukrainie, decyzją organizatorów odbył się bez udziału stacji z Rosji i Białorusi. Niewątpliwie zmniejszyło to możliwości ilościowe szczególnie na niskich pasmach. Na podstawie danych Komisji Zawodów w zwodach wzięło udział 852 stacji polskich 
oraz 1303 stacji ze świata. Klub nasz reprezentowany przez Andrzeja SP2GJI z mocno okrojonymi 
możliwościami antenowymi i problemami z energią elektryczną nawiązał 91 QSO uzyskując 3640 punktów.

        SP2BW  stacja polowa 40 m - Tumiany.

                                                                                          Zdjęcia i video - SP2BW        

  

09.05.2023 sekcję młodzieżową SP2PBY przy K-P nr 1 im. L. Braille'a odwiedziła ekipa redaktorów z bydgoskiego oddziału TVP. Spotkanie to było częścią szerokiej akcji informacyjnej mającej na celu zaprezentowanie bogatego pakietu zajęć pozalekcyjnych proponowanych swoim wychowankom przez K-P SOSW. Młodzież zaprezentowała ideę naszego hobby i udzieliła wywiadów. Całość spotkania uwieńczono pamiątkowymi zdjęciami.
 

                                                                 Zdjęcia - SP2GJI

Więcej ...

 

          

                            Aktualności z roku 2022  2021  2020  2019  2018   2017  2016  2014

 
 

©SP2DDX